Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya
İş türü: Üretici
Markalar: TaiHong
No. Çalışanları: 300~500
Yıllık satış: >10000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 30% - 40%
Giriş

11 Taihong Machinery, profesyonel bir üreticidir enjeksiyonlu kalıp makinası Ar-Ge, üretim ve satış entegrasyonu ile güzel bir sahil kenti olan Ningbo'da bulunmaktadır.

Firmamız CE ve ISO9001: 2008 sertifikasını aldı, yüksek kaliteli makinelerimiz 20'den fazla ülke ve bölgeyi kapsayan dünyaya yaygın olarak satılmaktadır.2002 yılındaki kuruluşundan bu yana, şirket, ileri teknoloji, yüksek verimli üretim ve mükemmellik ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler için 50T'den 3000T'ye kadar, 50 gramdan 30000 gram'a kadar enjeksiyon ağırlığı, 50T'den 3000T'ye kadar hassas ve küçük enjeksiyon kalıplama makineleri araştırmak ve geliştirmek için çaba harcadı ve geliştirdi. sabit pompa, VDP ve servo motor serileri dahil olmak üzere kalite garantisi.

Şirketimizde profesyonel teknik mühendisler ve ileri yönetim ekibi bulunmakta olup, Ar-Ge, üretim, satış ve birinci sınıf satış sonrası hizmetten sağlam bir sistem oluşturulmuştur.Kendi kendine tasarlanmış HG hassas ve küçük enjeksiyon kalıplama makineleri, hızlı hız, enerji tasarrufu, güvenilirlik, yeni yapı ve yüksek derecede otomasyon ile öne çıkar.Makinelerimiz, yüksek hassasiyet gerektiren yedek parçaların enjeksiyonu ve kalıplanması için oldukça uygundur.Ürünler piyasaya sürüldüğü için müşteriler arasında hızla yaygınlaşmaktadır.


İlerleyen düşünceler ve zorlu ruhlara dayanan Taihong makineleri, Çin'deki en iyi bir yüksek hızlı enjeksiyon kalıplama makinesi üreticilerini hedefliyor.Tüm personelimiz, daha mükemmel, profesyonel ve kapsamlı hizmetlerle müşterilere daha yeni stil, özel yapılmış ve memnun makineler araştırmak ve geliştirmek için çaba göstermektedir.

Bu vesileyle, sağladığınız destek ve yardımlar için hepinize teşekkür etmek isteriz.Biz Taihong makineleri birlikte takılıp yarın daha parlak olanı yazacağız!

Sorunuza her zaman hoş geldiniz, sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz, bizden güzel bir satın almanın keyfini çıkaracağınızı umuyoruz.

1

 

 

Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

 

 

 

 
Geçmiş

Sailai Plastik Makine Co, Ltd Şangay yakınlarında, Ningbo Şehrinde lokaliz. Uzmanlık teklifi Enjeksiyon kalıplama makinesi , enjeksiyon kalıbı ve ilgili yardımcı ekipmanlardır. 1996'dan 2017'ye kadar.

Hizmet

Sailai Plastik Makine Co, Ltd Şangay yakınlarında, Ningbo Şehrinde lokaliz. Uzmanlık teklifi Enjeksiyon kalıplama makinesi , enjeksiyon kalıp ve ilgili yardımcı ekipman.
Enjeksiyon kalıplama makinesi aralığı: sıkma kuvveti 50tons dan1000tona, 6789g.Makine serisi:
A) Standart Enjeksiyon Makinesi
B) PVC enjeksiyon kalıplama makinesi;
C) PET enjeksiyon kalıplama makinesi;
D) Çift Renkli enjeksiyon makinesi;
E) Tam hidrolik enjeksiyon kalıplama makinesi;
F) Tüm elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi; Tam enjeksiyon kalıplama makinesi;
G) Enerji tasarruflu enjeksiyon kalıplama makinesi:
(a) Değişken Deplasmanlı pompa enjeksiyon makinesi (b) Servo motorlu enjeksiyon kalıplama makinesi
Tüm makinelerimiz ünlü marka bileşenini kullanmaktadır: Yuken / Vickers / Northman vana, Yuken / Vickers Pompa, Omron / Schneider Switch, Porchesion bilgisayar, Valqua Seal, HNC Oransal Vana, Moot Proportinal astar

"Profesyonel, olağanüstü kalite, içtenlikle hizmet" bizim peşinde, biz tüm dünyada müşterilerine üstün ürünler ve mükemmel hizmet procide çok mutluyuz.

Ekibimiz

Taihong plastik enjeksiyon makinesi

Tel: 0086-0574-88128282 Faks: 0086-574-56877329
E-posta:
admin@taihong-machine.com

Http://www.taihong-machine.com
Ekle: Fangqiao Sanayi, Fenghua, Ningbo City, Çin